Používa službu Blogger.

-boots-

9. októbra 2017

2 komentáre :
Zima k nám vkročila naozajstnou rýchlosťou a ak si teraz nekúpim žiadne čižmy alebo nejaké topánky na zimu, asi umrznem. Síce mám z minulých rokov nejaké v zásobe, určite sa mi budú hodiť aj nejaké nové, ktoré by som skombinovala aj s novým oblečením. Veď predsa, topánok nie je nikdy dosť, že? A práve ja mám slabosť najmä na topánky.
Na e-shope Rosegal.com som našla pár krásny kúskov, ktoré by som vám chcela ukázať!
Prvé topánky ma upútali najmä vďaka vysokému opätku a jednoduchosti. Nemám rada prekombinované veci, najradšej stavím na jednoduchosť. Jednoduché veci - čiže jednofarebné alebo len s menším vzorom, sa jednoducho kombinujú s ostatnými vecami. Síce sa vysokým opätkom v zime vyhýbam, jedny čižmičky na zimu na opätku, keď je vonku len zima a nie je ľad či sneh sú podľa mňa v pohode :)
Druhé topánočky sú taká klasika, ktorá nikdy nesklame. Síce nie sú úplne teplé a skôr sa hodia na neskorú jeseň/skorú zimu, určite by som ich vedela veľmi jednoducho skombinovať s ostatnými kúskami v outfite. Mám rada, keď topánky nie sú len čierne.
A tretie sú samozrejme vysoké čižmy, ktoré mi v nesmú chýbať. Na tento rok mám zatiaľ jedny, kožené, no tieto, ktoré sa trochu podobajú aj gumákom, vyzerajú perfektne! 


Fashion blogger, book and food lover, copywriter. Hope you like this post :)

2 komentáre :

  1. Boty si vybrala krásné :) Je pravda, že zima přišla celkem rychle, kord ráno už mi bývá zima i v mých podzimních botách :D

    Another Dominika

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Mám podobný jako jsou na prvním obrázku a jsou fakt bombový.. Ale chodit s nima.. Ještě k tomu když máš všechno daleko a jsi proti mhd, protože zdravý život.. Je to těžký. :D


    Prolhaná Mrcha

    OdpovedaťOdstrániť