SOCIAL MEDIA

black & black

8. januára 2018
Posledný deň prázdnin a zajtra to začne. Pre mňa jeden chaos, ktorý sa bude ťahať veľmi dlho, pretože o dva týždne ma čaká praktická maturita. Hneď po nej musím napísať jednu prácu, neskôr si ju obhájiť a potom ma čakajú maturity. Kolotoč, ktorý skončí až niekedy v máji. Pri pohľade na to sa toho naozaj desím. Viem, že mnohí maturitu prežili, ale predsa, určite mnohí aj stresovali, ako ja :D A preto si myslím, že stres je na poriadku.


No, ale aby som nemyslela len negatívne veci, pretože som si povedala, že chcem mať len to dobré a pozitívne myslenie, aj keď to mnohokrát nejde, tieto prázdniny som si fakt dobre oddýchla a môžem sa pustiť do práce a školy naplno. 


A čo vy? Oddýchli ste si? :)

8 komentárov :

 1. Já se maturity také bála, ale nakonec jsem jí dala. Jsem ale upřímně ráda, že jsem se na ní fakt učila a že jsem přečetla skoro všechny knížky k povinné části. :D To je tak, když nedáváš celé roky pozor a pak se to snažíš nasoukat si to do hlavy. Držím ti palce! Jinak ty šaty jsou krásné :)

  http://www.thewaybya.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 2. stres je uplne na mieste :D skor by som sa bala keby som stres nemala haha :) urcite to vsak vsetko dobre dopadne!!
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ¡Hello!
  Beautiful photos. Great post.
  I'm your new follower. Follow for follow?
  Aprovecha La Vida Cada Día
  ¡Kiss!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Pěkné šaty. :) Já letos taky maturuji a věř mi, jsem na tom podobně. I když mě před maturitou čeká ještě diplom z němčiny a přijímačky, takže ten stres zatím zaměřuju na něco jiného... :D
  Kout světa

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ty šatičky jsou moc hezký :3 perličky docela obdivuju snad na čemkoliv :D

  MagicBeautyLife

  OdpovedaťOdstrániť