Používa službu Blogger.

the end

16. januára 2018

8 komentárov :
Keď vždy premýšľam nad tým, čo by som vám napísala sem na blog, niekedy ani sama neviem. Niekedy príde chvíľa, kedy toho mám toľko, že neviem ani čím prvým začať a vy tak môžete čítať moje dlhé litánie. Niekedy však príde taký ten útlm, kedy ani sami neviete, čo by ste napísali. V živote sa mi práve deje toho toľko, že by z toho bola veľmi pekná tragikomédia, no písať na blog o všetkom takom by som nechcela. Aby to však nevyznelo tak, že sa sťažujem, mám sa dobre. Úprimne sa priznávam, že áno. Také to "zlé" obdobie, ktoré bolo na konci roka a tesne pred sviatkami pominulo a ja som teraz v takej situácií, kedy skôr len čakám, čo sa udeje. Verím však, že všetko dobré! Pretože toho zlého bolo teraz dosť veľa.

Rok 2018 je pre mňa jeden z najdôležitejších rokov v mojom živote. Prichádza koniec strednej školy, stužková, maturita, prijímačky na vysokú školu, samotná vysoká škola, nové prostredie, noví ľudia.. Bude toho veľa, no verím, že to bude dobré! :)

Fashion blogger, book and food lover, copywriter. Hope you like this post :)

8 komentárov :

 1. Přeju ti, aby všechno letos dopadlo podle tvých představ :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Odpovede
  1. a přeji zase to dobré... já jsem měla taky děsné období, ale 2018 beru pozitivně ;)

   Odstrániť
 3. Beautiful shirt!


  www.blossomikebana.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Embroidered shirt is so beautiful!
  xx

  http://www.mybeautrip.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Mám to podobně - taky mě teď všechny tyhle věci čekají. A zatím je to jenom velká dřina a výsledek v nedohlednu. Ale jak uznáváš ty - taky se mám i přesto fajn, je mi dobře a baví mě to. :) Tak ať nám to vydrží!
  Kout světa

  OdpovedaťOdstrániť