21. marca 2015

instadiary

Po dlhej dobe odkedy som si založila instagram (niečo vyše roka) som začala byť konečne viac aktívna. Odkedy mám nahryznuté jabĺčko, všetky fotky sa mi zdajú super, a tak ich môžem aj niekde zverejniť, pretože fotky, ktoré robil môj predchádzajúci mobil boli na zaplakanie. A tak vám prinášam malý report z môjho instagramu. Sledovať ma môžete pod menom banaanalover :) 

***
After a long time I finally active on Instagram. Since I have an iPhone, all the photos are nice and I can post them. Here is a report from my instagram.You can follow me : banaanalover.


Po prvýkrát som skúsila ovsenú s tvarohom a tá krémová konzistencia je úžasná / Poobedňajší perník s knihou / Ocinko vie s čím mi urobiť radosť. Jeden z darčekov, ktorý som dostala od rodičov. / U nás to síce v Marks & Spencer nepredávajú, ale o to lepšie, pretože Peanut Butter with Maple & Pecans je moja nová závislosť.
Náš nový prírastok do rodiny je zo dňa na deň väčší a väčší / Nejako ostávam závislá na káve. Tento raz pred školou v Tchibo na pistáciovej / Cereal Day / Domáce škoricovo-orechové osie hniezda
Do leta času dosť. Dúfam, že to bude už len a len lepšie / Ďalšia ovsená s tvarohom, banánom a datlovým sirupom / Chodila som okolo tejto knihy skoro mesiac, ale nakoniec som si ju kúpiť musela. Určite nejaká tá recenzia na ňu tu padne. / Moje prvé domáce sushi !
Je to veľmi zaujímavá chuť, ale chutia mi / Vždy som po takýchto legínach túžila, a keď som ich našla na E-bay, musela som ich objednať. / Nádherné tričko, ktoré som dostala na narodeniny od Veroniky ♥
Mali ste už Nutella & Go ? Všade na internete som to videla, a keď som to našla v obchode, kúpila som to, ale ešte neotvorila / Lidl kniha s receptami od Adriany Polákovej / Hneď som skúšala z knihy aj recept na čučoriedkovú tortu. Zjedla sa okamžite./ A znova na káve v McCafé :)

6 komentárov so far

 1. Na Instagramu te uz chvili sleduji, tvoje fotky jsou super :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Yummy photos!

  http://beautyfollower.blogspot.gr

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Great pics!!! I follow you as you said me in my blog ;) follow me back please. kisses =)

  modabellezayrelax.blogspot.com.es

  OdpovedaťOdstrániť

The Colorful Thoughts © . Template by JiveHype.co.
Posts RSS . Comments RSS