SOCIAL MEDIA

red lips with L´ORÉAL PARIS 14 RUE ROYALE COLOR RICHE

18. novembra 2021

Rúže. Myslím, že by som o nich vedela aj básniť. Doma ich mám niekoľko desiatok. Milujem ten pocit, keď otvorím jednu zásuvku (čisto pre ne) a vyberám si, ktorý si na seba v ten deň dám. Niektoré sú drahšie, iné zas lacnejšie. Niektoré sú kvalitnejšie, iné zas menej. A niektoré sú tmavšie, iné zasa bledšie.


Rúž si vyberám podľa nálady, no občas podľa toho, čo mám na sebe. Keďže je moje líčenie väčšinou rovnaké a neutrálne, hodí sa k nemu každá farba. Na červený alebo výraznejší rúž však najradšej stavím vždy vtedy, keď nemám linky. Perfektne sa to vyvažuje a ničoho nie je "too much".

A práve o červenom rúži bude dnes článok. Presnejšie, o jednom špeciálnom. Mám ho doma už asi dva, max tri týždne a prišiel mi z ElNino.sk.
Rúž je značky L'oréal Paris. Jeho názov je L´ORÉAL PARIS 14 RUE ROYALE COLOR RICHE a odtieň, ktorý som si vybrala má názov 01 Holiday Ensemble.
Musím povedať, že značku dobre poznám. Mám však od nej viacero rôznych produktov. Rúže nie. Hneď na úvod si môžeme povedať, že rúž patrí skôr k lacnejším. Na ElNino.sk ho nájdete do 8 €. Dovoliť si ho môže tak takmer každá žena, ktorá chce staviť na istotu vysokej kvality a dlhej výdrže.

Začnem obalom, ktorý ma nadchol. Je elegantný, ženský a až mierne retro. Milujem, keď je rúž v niečom iný. A tento je. Odlišuje sa od takmer všetkých mojich ostatných.
Keďže mám doma veľa červených rúžov rôznych odtieňov, bola som veľmi zvedá aký bude tento. Na červené rúže mám celkom veľké nároky a požiadavky. Musia mať sýtu farbu, musia pevne na perách držať a mali by hydratovať. Nemali by sa taktiež rozpíjať, pretože ceruzky na pery takmer nenosím.
A predsa, rúž, ktorý sa po jednom napití vody dá dole, je celkom nuda. Neustále behanie na toaletu a upravovanie je fakt na nevydržanie.

Poďme však k rúžu L'oréal Paris, ktorý ma prekvapil hydratáciou. Viete, ako to je. Oni si napíšu, že je to hydratačný rúž, ale len máloktorý v skutočnosti aj je. Teda.. minimálne ja som sa stretla len s malým množstvom rúžov, ktoré by hydratovali. Takže, hydratácia check ✓. Tá ma veľmi príjemne prekvapila. Pery boli hydratované po celý čas ako som mala rúž na perách. Okrem toho rúž neurobil takú nepríjemnú vrstvu na perách ani po niekoľkom nanášaní.


Druhou vecou je farba. Tak tá je naozaj úžasná. Sýta, krásna červená. Pery vďaka tomu perfektne vyplní. A! Nerozpíja sa!

Treťou a poslednou vecou je výdrž. Nebudem tu hovoriť, že rúž na perách drží tri dni bez jedinej úpravy aj po zjedení celého mastného menu v McDonalde a vypití troch litrov káv (my daily intake). Pretože rovnako ako iné dlhotrvajúce rúže, aj tento je potrebné po zjedení niečoho väčšieho a mastnejšieho upraviť. Nie je to však nejaké strašné a ak by ste si po jedle nestíhali odskočiť, je to v poriadku. Nebudete vyzerať ako s dvomi farbami na perách.
Pri červených rúžoch som však rozhodne zvyknutá upravovať ich omnoho častejšie. Pri tomto to nebola potreba. Rúž príjemne držal.
Takže! Ak plánujete kúpu kvalitného rúžu, L'Oréal Paris je jedným z tých naj. A ja plánujem kúpu ďalšieho odtieňa.

5 komentárov :