SOCIAL MEDIA

zaful wishlist

18. júna 2018
Každý kúsok, ktorý mi prišiel z e-shopu Zaful je kvalitný a vyzerá veľmi dobre. Vďaka tomu sa vraciam na tento e-shop veľmi rada a vyberám veci aj pre vás do wishlistov. Tieto veci sú naozaj krásne a myslím, že sa hodia presne na toto obdobie, ktoré tu máme. Šortky, šaty alebo len nejaké sukne sú presne to, čo ja vyhľadávam.

first / second / third
Ešte pred samotným začiatkom článku. Zaful má tentokrát štvrté výročie, vďaka čomu si na stránke Zaful 4th Anniversary nájdete naozaj krásne kúsky, ktoré vás určite očaria. Takisto vám ponúka Free Shipping Worldwide či možnosti ako Shop from $5.99, Coupon up to $40.

Takýchto krásnych šiat alebo overalov nie je nikdy dostatok a práve to je dôvod, prečo na nové stavím každý rok. Krásne kvetinové vzory sú niečo, čo obľubujem a nikdy ma neprestanú baviť. V kombinácií s bielou farbou vyniknú najlepšie a dokážem si vďaka nim spraviť outfit, ktorý je na leto ako stvorený. 

Mnohé dievčatá, rovnako ako aj ja, obľubujú žiarivé farby počas celého leta. Práve to je dôvod, prečo som stavila aj na krásnu červenú farbu. Táto farba vo mne evokuje vždy teplo a príjemné počasie, vďaka čomu na ňu vždy veľmi rada stavím :) 
Biele kvetinové šaty sú síce krátke, no musím povedať, že na dovolenku sa príjemne hodia a určite budú skvelým spoločníkom, ktorého využijem najmä na dovolenke. Jednoduchosť skombinovaná s krásnymi vzormi a príjemným materiálom je presne to, čo očakávam a pri tomto e-shope to vždy aj dostanem :) 
*****
Use code " ZFAnniversary " for all order with over 25USD save 3USD 

Use code"ZFAnniversary"  for all order with over 50USD save 6USD

Use code " ZFAnniversary" for all order with over 100USD save 12USD