SOCIAL MEDIA

white cropp top and shorts

13. augusta 2017

Radi čítate rôzne motivačné články, ktoré dopomáhajú k osobnému rozvoju? Ja takéto články milujem. Nebudem vám klamať. Ani mne niekedy nedokážu pomôcť alebo neotvoria mi oči tak, aby som neurobila nejaké životné chyby, ktoré mi môžu niečo pokaziť. V živote jednoducho existujú chyby, ktoré si musíme vytrpieť a musia byť. Či už sú to také, z ktorých okamžite viete, aké ponaučenie máte alebo sa to dozviete až o niekoľko rokov. A práve kvôli takýmto chybám sa rozvíjame a dokážeme byť iní.
Stalo sa vám niekedy, že ste prežili zlú skúsenosť, ktorú ste si nevedeli vysvetliť? Proste stalo sa niečo zlé a vy ste aj po nejakom dlhom čase stále nechápali, prečo to tak bolo. Nijaké ponaučenie ste nezískali, nemáte vysvetlenie, prečo sa to stalo a neustále si myslíte, že len vám sa dejú zlé veci. Nie, nie ste na tom sami, ak si to myslíte. Všetkých, aj mňa, už niekoľkokrát "chytili" takéto situácie, ktoré som si ani za nič na svete nevedela vysvetliť. Prečo sa to stalo práve mne? Kvôli čomu? Až neskôr som pochopila význam. Jednu vec som dokonca pochopila až o štyri roky..
13 komentárov :

 1. Na sebe bych si ho asi nevzala, ale je nádherný. ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Je nádherný rozhodně si ho jednou koupím!
  Náš blog:https://svetocimablondynyazrzky.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ten cropp top je vážně nádherný :-), ještě ty motivy květinek do toho, huhuu.
  Ennepenne.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ten crop je boží! :) Situaci, kterou si popsala výše moc dobře znám. Říkám se proč zrovna já? :D

  http://thewaybya.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. I love how two piece matching sets have come back in fashion now. It's such a fun way to dress because you can wear them together or as separates. Love the floral embroidery on yours!

  ~Andrea Tiffany~
  aglimpseofglam.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Krásný komplet, výšivky se mi poslední dobou moc líbí :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Tento set som už niekde videla a zaujal ma už tam, je krásny:)
  The Noela

  OdpovedaťOdstrániť