SOCIAL MEDIA

Ziaja Rose Butter

7. januára 2017
Ahojte! Dnes mám pre vás menšiu recenziu na dva krémy, ktoré mi prišli ešte dávnejšie, no pred Vianocami nebolo moc času, a tak sa to prenieslo do tohto roku :)
Značku Ziaja mám veľmi rada. Na blogu mám už niekoľko recenzií na výrobky od tejto značky. Či už to boli šampóny a kondicionéry na vlasy, masky alebo krémy, všetky produkty mi vyhovovali a bola som rada, že som ich mohla vyskúšať. V tomto článku sa zameriam na dva krémy z rady Rose Butter.


Všetky tieto krémy sú z rady s ružovým maslom a sú zamerané na vrásky. Práve kvôli tomu, že krém je 30+ som si pomohla mojou maminou, ktorá veľmi rada otestovala krémy za mňa a ja som bola rada, že do tvorby môjho blogu môžem zapojiť aj členov rodiny.
Krémy sú dva, jeden na denné a druhý na nočné používanie. Vďaka jemnému zloženiu ho môžete používať každý deň. Krémy sú vhodné na zrelú pleť, ktorá trpí nedostatkom pevnosti či pružnosti. Základ krémov tvorí ružové maslo, ako môžete vidieť hneď na obale.
Denný krém si aplikujete ráno, na čistú a suchú pokožku. Je vhodný ako na suchú, tak aj na mastnú pleť, pretože neupcháva póry a pokožka dokáže pod týmto krémom skvelo dýchať. Okrem toho, že má veľmi peknú, jemne ružovú farbu, má aj krásnu vôňu. Denný krém môžete používať aj ako základ pod mejkap. Síce mamina mejkap nenosí, ja som ho raz vyskúšala a výhoda je napríklad aj v tom, že sa po ňom nelesknete. Zaschne vám rýchlo, takže sa nemusíte báť, že by ste mali pokožku dlho "mokrú" či vlhkú.
Nočný krém aplikujte na očistenú pokožku tesne predtým, ako si pôjdete ľahnúť. Rovnako ako denný krém, neupcháva póry a je vhodný aj na mastnú či suchú pokožku. Krémy voňajú rovnako, pretože sú z rovnakej línie.
Po týždni a pol používania musíme spolu s maminou skonštatovať, že krém je skvelý. Pekne vyplnil tvár a pokožka bola pružnejšia a mladšia.
Okrem toho má krém aj krásny obal. Kombinácia bielej a červenej sa naozaj podarila a je to farba ženskosti.
S krémami som bola teda veľmi spokojná a určite by sme na ne stavili aj znova :)

16 komentárov :

 1. Wow, these products seem just lovely! Thanks for sharing your review :)

  Kisses,
  Le Style et Moi
  http://lestyleetmoi.blogspot.com.es/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tyhle dva jsem měla, sice jen ve vzorečku, ale i tak mě zaujaly. Ziaja je moc fajn značka. Vyzkoušela jsem olivovou řadu i tu s kozím mlékem. Obě jsou výborné.
  O všem? Ovšem!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Kozmetika Ziaja patrí medzi moje obľúbené :) Najradšej mám olivový píling, ale krémy sú tiež skvelé :)

  TheDaniellaBlog

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tuto řadu jsem nezkoušela, ale Ziaja je má oblíbená :)
  Giveaway Saloos

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ziaja mám veľmi rada, mám doma kokoscé a čokoládové maslo na telo a milujem ich najviac <3 a ďakujem za milý komentár! xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovedaťOdstrániť
 6. I would love to try the night cream. Lovely review!
  Thanks for introducing me to this brand.

  www.fashionradi.com

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Haven't heard about this before but it looks great!

  http://www.mursway.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Od této značky jsem zatím zkusila jen krém na ruce, ale ten byl na zimu slabý.

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Ziaja cosmetics are very good and this at very reasonable prices. In Poland Ziaja is a very popular cosmetics company.

  www.themomentsbyela.pl

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Tak to vypadá super a skvělá recenze! ziaju mám moc ráda:)

  Adel z adeljulisova.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 11. back to catching up with fave bloggers and getting inspired...
  kisses from dubai ❤️
  www.mahryska.com

  OdpovedaťOdstrániť