SOCIAL MEDIA

pimp your body

17. januára 2017
Na internetových stránkach či instagrame vídam často rôzne kávové peelingy, ktoré dokonale vyživia telo, zmyjú z neho všetku špinu a skvelo voňajú. Ja, ako človek, ktoré miluje kávu som tomu odolávala naozaj veľmi, veľmi dlho, no musím sa priznať, že som podľahla. Dnes mám pre vás menšiu recenziu na kávový peeling značky Pimp.

V ponuke prírodných kávových peelingov tu nájdete dva druhy: Kávový s pomarančom a kávový s kokosom. Ja som si vybrala pomarančový, aj keď kokos milujem. Doma mám niekoľko produktov s vôňou kokosu, a tak som chcela vyskúšať aj niečo iné.


Keď som otvorila peeling, voňal nádherne. Pomaranč tam naozaj veľmi cítiť. Jednoducho som si ho naniesla na telo v sprche a potom som ho zmyla. Hneď po prvom použití som cítila, že je pokožka vyživená, hydratovaná a jemná.
Po sprche som naniesla svoje telové mlieko, čím som ešte viac podporila jemnosť pokožky.
Peeling nepoužívam každý deň, väčšinou niekoľkokrát do týždňa, keď mám viac času. Veľkou výhodou tohto peelingu je aj to, že vôňu cítiť aj po osprchovaní a nie je to len vtedy, keď sa sprchujem.
Ak by vás zaujímalo zloženie tohto produktu, je úplne skvelé. Nachádzajú sa v ňom iba čerstvo pomleté kávové zrná 100 % odroda Robusta, morská soľ, jedlá sóda, jojobový olej, mandľový olej, olivový olej, makadamiový olej a pomarančový olej.Výrobky nie sú testované na zvieratách, čo je ďalšie veľké plus :)

35 komentárov :

 1. Kávový peeling je úžasný, já si dělám spíše domácí, protože produkty mám vždy doma a můžu si ho tak udělat vždy když na něj dostanu chuť. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. I hadn't heard of this brand before, but I love coffee scrubs! I'll have to give it a go. :-)
  April xx

  | APRIL ROSE PENGILLY |

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vypadá dobře :) Kávový si občas dělám sama doma, je fajn.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. vyzerá super, aj vôňa musí byť úžasná :) ja som hneď dostala chuť na takú čokoládu s kúskami pomaranča :D
  Pozývam ťa na moju Giveaway na blogu :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Vyzerá skvele. Ja si robím kávový peeling už rok doma a používam ho tak 2-3x do týždňa v sprche.


  Flung out of space

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Very interesting post <3

  http://ohladymania.blogspot.com/

  .

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Používám peeling Saloos Levandule :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. This body scrub looks great!

  http://violettedaily.com

  OdpovedaťOdstrániť
 9. This looks really nice! Wonder if they ship to India!
  xx
  www.idressfortheapplause.com

  OdpovedaťOdstrániť
 10. So great!! It looks amazing :)

  www.blossomikebana.com

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Presne ten peeling vidím takmer všade. Väčšinou preferujem Manufakturu alebo klasiku od Balei. Aj keď kávu milujem a navyše keďže to nie je testované na zvieratkách možno si to zadovážim keď vypotrebujem moju zásobu peelingov. :D

  www.thefashiontwiins.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Presne ten peeling vidím takmer všade. Väčšinou preferujem Manufakturu alebo klasiku od Balei. Aj keď kávu milujem a navyše keďže to nie je testované na zvieratkách možno si to zadovážim keď vypotrebujem moju zásobu peelingov. :D

  www.thefashiontwiins.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Presne ten peeling vidím takmer všade. Väčšinou preferujem Manufakturu alebo klasiku od Balei. Aj keď kávu milujem a navyše keďže to nie je testované na zvieratkách možno si to zadovážim keď vypotrebujem moju zásobu peelingov. :D

  www.thefashiontwiins.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 14. great post!!

  Nuevo look con jersey y botas mosqueteras!!
  http://eltrasterodecris.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 15. strašne strašne to chcem vyskúšať aj keď nemám rada kávu :DD
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 16. Vyzerá fakt užastne , a užs a tka dlho chystáms i aj ja poobjednávať takéto vecičky od pimp :P :)

  Tammybeaty

  OdpovedaťOdstrániť
 17. Great post !!
  Thank you for sharing
  http://www.pperlenoirstyle.com

  OdpovedaťOdstrániť
 18. Tak ten vypadá krásně, nalákala jsi mě! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 19. Aj ja som podľahla trendu kávových peelingov, ale vyrábam si ho doma sama :)
  World of Nicol

  OdpovedaťOdstrániť
 20. I've actually never heard of this brand before but the scrub sounds nice x

  Jessica — NinetyCo

  OdpovedaťOdstrániť
 21. This looks nice!

  http://carinazz.blogspot.com.ee/

  OdpovedaťOdstrániť
 22. Coffee? Such an original body scrub!!!
  Kisses, Paola.
  Expressyourself

  OdpovedaťOdstrániť
 23. I love coffee body scrubs!!

  blog: www.fashi0n-m0de.blogspot.it
  youtube: https://www.youtube.com/enricasciarretta-fashionmode

  OdpovedaťOdstrániť
 24. Great Post, thanx for sharing

  OdpovedaťOdstrániť
 25. great product ;) Love it!
  follow yu I hope you give me follow back
  http://www.justemsi.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 26. Looks like a great product) thanks for informative post)

  http://beyoutiful.com.ua

  OdpovedaťOdstrániť
 27. Looks very interesting, thanks for sharing!
  Greetings from Munich,
  Heidi from wilderminds.de

  OdpovedaťOdstrániť
 28. Visit my new post!
  http://onemoretimemag.blogspot.com.es/

  OdpovedaťOdstrániť
 29. Nice post!
  paulan-official-blog.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 30. Seems great I will try it

  www.treschic.fashion
  @mariajosegomezverdu

  OdpovedaťOdstrániť

 31. STOCK EXCHANGE GENIUS AND VERY BRAVE CIVIL HERO MICHELE NISTA (MICHELENISTA6@MAIL.COM PH NR + 44 (0) 7939508007)! HE GET IT RIGHT ON WORLDWIDE STOCKS, CURRENCIES & COMMODITIES ALWAYS! ABOUT 5000 PREDICTIONS ON INTERNET SINCE 9.2007: 5000 SUCCESS! 100% SHOCKING WINNING SCORE!!! GENIUS, KING MIDAS, CIVIL HERO MICHELE NISTA (MICHELENISTA6@MAIL.COM PH NR + 44 (0) 7939508007)! ADVANCED IN EXTREMELY PERFECT WAY THE CONTINUOUS WALL STREET CRASH OF 1987 ( AND HE WAS, MORE OR LESS, JUST 20, AT THE TIME)! AS THE ONE OF 2007, 2008 AND BEGINNING OF 2009 WITH "JUST" 1 AND HALF YEAR OF INCREDIBLY WINNING FORETASTE! GENIUS, KING MIDAS, CIVIL HERO MICHELE NISTA (MICHELENISTA6@MAIL.COM PH NR + 44 (0) 7939508007)!AVDANCED IN EXTREMELY PERFECT WAY, THEN, THE MORE OF DOUBLING OF WALL STREET, SINCE 3.2009! HE PROPHESIED ALL THIS ON INTERNET, AGAIN, WITH MONTHS AND MONTHS AND MONTHS IN ADVANCE! ALL AT FANTASTIC LIGHT OF SUNSHINE!!! ALL PROVABLE AND VISIBLE STILL NOW!!! GENIUS, KING MIDAS, CIVIL HERO MICHELE NISTA (MICHELENISTA6@MAIL.COM PH NR + 44 (0) 7939508007)! WAS "ONE OF THE NUMBER ONES" OF ITALIAN STOCK EXCHANGE, IN THE 90S, PRODUCING OVER 10 MILIONS OF EUROS OF COMMISSIONS OF THE 90S ( SO, 15 MILIONS OF NOW), FROM BELOW ZERO: WAS THE ABSOLUTE IDOL OF GOLDMAN SACHS, MERRILL LYNCH, AND NEARLY ANY "FOR GOOD" INVESTMENT BANK IN THE WORLD! THAT'S WHY EVERYONE WAS GIVING HIM AND STILL GIVE HIM THE NICK OF KING MIDAS! INGENIOUS HERO MICHELE NISTA HAS A GREAT HEART TOO, "NOT JUST" A SORT OF INVINCIBLE INTUITION! HE DEDICATES, SINCE HE WAS 17, ALL HIS GIFTS OF HEAVEN HE HAS TO POOREST PEOPLE IN THE WORLD, VOLUNTEERING AND NOT ONLY, FOR MANY ORGANIZATIONS SAVING OR IMPROVING SUFFERING LIVES IN LATIN AMERICA AND AFRICA. HE IS CERTAINLY A CIVIL INCORRUPTIBLE HERO TOO! IN THE LAST 21 YEARS, IN MILAN, WAS THE MOST TENACIOUS MAN HUNTING TO DESTROY THE ASSASSIN DICTATORSHIP OF MAFIOSO, MEGA MAFIA MONEY LAUNDERER, EXTREME NAZIFASCIST, LIAR, MEGA THIEF, CORRUPTING PIG, PRINCIPAL OF HUNDREDS OF MURDERS AND SLAUGHTERS, VERY ASCERTAINED PEDOPHILE SILVIO BERLUSCONI! FOR ALL THIS, THERE WERE FOUR ATTEMPTS OF KILLING HIM, ORDERED BY BASTARD SANGUINARY, AS WELL AS METASTASES OF THE ENTIRE WORLD: SILVIO BERLUSCONI!!! AND HIS FATHER LOST LIFE ON ORDER OF NAZIFASCIST AND COSA NOSTRA'S BRUTAL, VICIOUS, CRUEL, FEROCIOUS PRINCIPAL OF KILLING SILVIO BERLUSCONI ( MAKING SHREWDLY TO PASS, VIA HIS PRIVATE OR PUBLIC NEW "OVRA, GESTAPO AND DINA" AL HIS ABSOLUTE REPELLENT HINDREDS OF HOMICIDES FOR FALSE ACCIDENTS, FALSE SUICIDES, FALSE ILLNESS, ALL THE TIMES)! AS A MATTER OF FACT, GENIUS, KING MIDAS, DEMOCRAT HERO MICHELE NISTA (MICHELENISTA6@MAIL.COM PH NR + 44 (0) 7939508007) " DECIDED TO EMIGRATE" TO LONDON, ON 2003, TO REMAIN ALIVE!! BUT GOD, IF HE'LL CONTINUE TO DESERVE SO, WILL MAKE HIM WIN!!! GROUP OF FRIENDS AND CLIENTS, EXTREMELY GRATEFUL TO THIS KING MIDAS, TO THIS INGENIOUS AND CIVIL HERO OF OUR TIMES (MICHELENISTA6@MAIL.COM PH NR + 44 (0) 7939508007)!

  OdpovedaťOdstrániť