SOCIAL MEDIA

Fitday - MANA

10. mája 2016
Ahojte !
Dnes som si pre vás po naozaj dlhej dobe konečne prichystala článok zameraný na jednu z mojich obľúbených tém - zdravý životný štýl. Vždy sa snažím vyhradiť mu tu na blogu väčší priestor, no niekedy to naozaj nejde.
Dostala som možnosť vyskúšať nápoj s názvom MANA. Niektorí ste o nej určite už počuli a tí, ktorí nie, trochu vás s ňou zoznámim.
***
Hello, today I want tell you something about MANA. Some of you have certainly heard about it, but those who don’t know what’s going on, you should know about it. MANA is replacement of a classic meal. But don´t worry, this miracle provide you everything you need. I love classic meal, but when I don´t have time, its amazing helpful thing. 

MANA je nápoj, ktorý jednoducho nahradí stravu. Môžete ňou nahradiť hocktoré jedlo zo dňa, pretože vám dá všetky živiny, ktoré potrebujete a niekedy aj omnoho viac. Síce jedlo milujem a nerada nahradzujem nejakým nápojom pevnú stravu, bola som zvedavá, či ma to vôbec zasýti. Najprv som bola skeptická, predsa len ako ma môže nejaká voda s práškom zasýtiť.. Ale keď som ju vypila, okamžite pocit hladu zmizol a bola som plná energie.
V balíku dostanete vrecká s práškom (podľa toho akú dlhú "kúru" si vyberiete, toľko vreciek dostanete), malé fľaštičky s olejom, fľašu a odmerku.
 Fľaša je naozaj krásna ! Do nej dáte prášok (4 odmerky), pridáte 1/3 oleja, nalejte vodu (900 ml) a zamiešajte. Príprava vám zaberie maximálne dve minúty a máte hotovo.
Ja MANNU najčastejšie používam v deň, keď nestíham. Najčastejšie namiesto obeda. Viackrát sa už stalo, že som bola tak rozlietaná a na obed proste nebol čas. A tak som vzala fľašu a popritom ako som sa presúvala z jedného miesta na druhé som pila nápoj.

Asi vás bude zaujímať aj to, ako tento nápoj chutí. Chuť je dosť neutrálna, cítim jemnú príchuť vanilky, ale asi by som to najviac prirovnala k ovsenej kaši. Skvelé je, že k nej môžete pridať ovocie ako je napríklad banán alebo hrušku a dochutiť škoricou. Ja som skúšala banán a je to naozaj výborné ! Určite najbližšie vyskúšam so škoricou :) Všetko ostatné a viac informácií nájdete aj na ich stránkach mojemana.cz :)

29 komentárov :

 1. Great post!
  Hugs,
  Love from www.trangscorner.com {a lifestyle, fashion, beauty, and food blog}

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Fúúúha, zatiaľ som o ňom nepočula a vlastne nikdy som náhrady nejedla/nepila... raz za čas to môže byť okej, ale asi by som si to nekúpila.

  Lifestyle & beauty by Daniela

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Love this post, and this bottle is so cute :)
  .
  INTERNATIONAL GIVEAWAY on my blog:
  www.taimemode-fashionblog.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. I don't know this product.
  http://elsecretodemistercloset.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Nice post!

  www.federicaferraro.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Určitě je to super, tak jak říkáš, když člověk nestíhá a podobně, ale nedokázala bych s tím nahradit jídlo úplně. Přeci jen, strava může být tak krásná, chutná a voňavá. Jídlo miluju a určitě se jej nikdy nevzdám :)
  Můj blog: Veronique beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 7. It sounds very interesting! It's perfect for this period of the year and to try to detox before the summer! Thanks for sharing!

  Shopping Girls

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Sounds like a great product! I like having smoothies when I'm on the go :)
  xo
  Siffat
  http://icingandglitter.com

  OdpovedaťOdstrániť
 9. This is definitely a products that I would try out. Thanks for sharing!!
  www.fashionstylemogul.com

  OdpovedaťOdstrániť
 10. That's a nice product, my mom also uses something like that and she loves it!
  vanityflows.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Never heard of this product. Hope you had a great weekend!
  xoxo
  Ramona

  http://ramona-strikeapose.blogspot.ie

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Zatím jsem o tom neslyšela, ale vypadá to zajímavě... Já když nemám čas na oběd nebo tak, dám si speciální proteinovou tyčinku, co se musí zapít velkým množstvím vody a taky to není špatné...

  www.italianfashionpasta.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Never heard of this til now! Thanks!

  xx,
  Abby
  www.houseofakih.com

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Upřímně netušila jsem, že něco takové existuje a určitě je to zajímavá věc a kdybych nestíhala asi bych po tom taky sáhla :) Ale jinak mě to moc neláká, přece jenom jídlo miluju :D

  SweetElis

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Moc zajímavý článek :) http://danielleshan.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 16. Mám to doma a musím říct, že mě ta chuť neuvěřitelně dráždí a je mi po ní strašně špatně. Mamka tu chuť zvládá lépe, ale stejně tomu nefandí. A taky mně osobně chyběl pocit kousání :D Takže za mě ne... :)

  Gabux

  OdpovedaťOdstrániť
 17. Sounds like something I need before the summer comes. Thanks for sharing.

  missymayification.blogspot.co.uk

  OdpovedaťOdstrániť
 18. Souns interesting!!! Nice post my dear! Have a nice day, kisses,
  Eni

  Eniwhere Fashion
  Eniwhere Fashion Facebook

  OdpovedaťOdstrániť
 19. Outside of the Bible, I haven't heard of the "mana" brand before. Haha! Interesting name choice!!


  Amber
  All the Cute 🎀
  Today's Post: Novelstyle Shop Photoshoot

  OdpovedaťOdstrániť
 20. This is so cool! x

  http://paperhobbit.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť