Používa službu Blogger.

vlastné tričko ?

9. marca 2015

8 komentárov :
Na dnes som mala prichystaný úplne iný článok, avšak potom, čo som na internete našla jednu stránku som sa rozhodla, že si ju nenechám len pre seba, ale podelím sa o ňu aj s vami.
Určite máte nejakú fotku, obrázok alebo text, ktorý by ste chceli na svojom tričku alebo mikine. Ja som jedna z tých, ktorá má radšej nejaký originálny a vlastný text, ktorý si sama napíšem a viem, že nikto také niečo nebude mať. Síce viem kresliť (a myslím, že celkom obstojne), na látku by som si netrúfla. A keďže nemám takú odvahu ako moja spolužiačka, ktorej tričká sú naozaj krásne, musím si vymyslieť nejaký iný plán na výrobu vlastného trička.

Ako sa to hovorí ? Kto hľadá ten nájde ? A ja som našla ! Jednu super stránku, kde sa dajú vyrobiť vlastné tričká, mikiny a dokonca aj šaty ! Stránka sa volá Shirtinator a má dobre prehľadnú stránku. Úplne jednoducho, bez zbytočných vecí, som si vybrala typ trička aké chcem, dala som si naň motív a text, ktorý som chcela a zaslala objednávku. Takto ľahko si vytvoríte vlastné tričko, ktoré bude originálne a nikto také nebude mať. Nemusí to byť iba nudný text. Môžete si spraviť vlastnú potlač alebo dokonca si na svoje tričko môžete dať aj fotku ! Určite neváhajte a zájdite na túto stránku. Ja sa už teším, kedy mi príde tričko, ktoré som si objednala :) A určite ho tu na blogu uvidíte !Fashion blogger, book and food lover, copywriter. Hope you like this post :)

8 komentárov :

 1. Těším se, až ukážeš, jaké tričko sis nechala vyrobit :-) Já trička s nápisy a obrázky už moc nenosím, ale taky jsem už párkrát přemýšlela, že bych si nějaké nechala udělat :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Hello from Spain: great!!. Keep in touch

  OdpovedaťOdstrániť
 3. I Like your blog very much! I found your posts very interesting! And also I like your beautiful photos! I know that blog requires much time, but keep doing it!
  I’ll be happy to see you in my blog!)

  Diana Cloudlet
  http://www.dianacloudlet.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Thanks for following – it's a pleasure for me that I already followed you back on gfc <3

  xx from Germany/Bavaria, Rena
  www.dressedwithsoul.com

  OdpovedaťOdstrániť