SOCIAL MEDIA

people in my life

27. januára 2022

 Niekedy ste až tak zamotaní do danej situácie, že potrebujete mierny odstup, aby ste na všetko mohli vidieť omnoho lepšie a nejako sa sústrediť na všetko. Niekedy to však nejde, pretože ste do situácie až príliš zahĺbení. Niekedy jednoducho odstup nechcete, pretože by ste prišli o niekoho, koho potrebujete, koho v živote chcete a koho nechcete stratiť.

šaty – Bonprix.sk

Dôležité na všetkom je to, že ľudia, ktorí majú byť v našom živote, tam vždy aj budú. Vždy. Tí jednoducho neodídu ak budete mať zlé obdobie alebo vtedy, ak budete potrebovať chvíľku pre seba. Budú tu vždy a vždy pri nich budete cítiť istotu.


Z toho môjho sa pomaly takýto ľudia sami vytrácajú, pretože ich už nedržím. Nedržím ich nasilu, pretože je to veľmi ťažké a zbytočné. Človek sa len zbytočne trápi. To, čo urobím vždy ja je to, že tomu nechám voľný priebeh. Keď ten človek chce, ostane. Keď nie, odíde. 
Čím som staršia, tým viac chápem aj to, že v našich životoch ostanú len tí ľudia, ktorí sú pre nás dôležití, a ktorí nás milujú :) Pretože tí sú pre nás najdôležitejší.

Zverejnenie komentára