SOCIAL MEDIA

white dreamy blouse

23. februára 2021

 Niektorých vecí je niekedy príliš veľa. A to až tak, že síce k nim máte neutrálny postoj, odrazu sa vám akoby "zhnusia". O čom vlastne hovorím?

Dám vám príklad na reálnej veci, ktorá sa mne nedávno stala. Nikdy som nebola fanúšikom seriálu Game of Thrones. Bol to seriál, ktorý bol mimo mňa, dejom ma moc nezaujal, pretože na takéto seriály moc nie som. Nikdy som však nebola ani odporcom tohto seriálu. Nemala som proti nemu fakt nič.

Až prišiel rok 2019 a s ním posledná séria tohto seriálu. V období približne šiestich mesiacov som ohľadom tejto témy napísala asi 40 článkov, a to fakt nepreháňam. Písala som vtedy pre interez, kde sa o Game of Thrones neustále písalo a hovorilo. A ja, ako človek, ktorý ani jednu časť nevidel, som ich písala asi najviac :D Tie témy mi nejako pripadli.
Zo začiatku mi to fakt nevadilo. Veď téma ako téma. Napíšem. Keď som však každý týždeň napísala minimálne tri články ohľadom tohto seriálu, prestávalo mi byť všetko jedno.

Ja viem, seriál to bol veľmi dobrý, mal skvelé hodnotenie, obsadenie a aj dej. Sledovali ho milióny ľudí po celom svete a každý sa tešil na veľké grand finále. Ja chápem. Lenže niekedy je veľa propagácie, moc propagácie a namiesto toho, aby to človeka nejako pritiahlo seriál sledovať, to má úplne iný účinok. Viď mňa. Po skončení seriálu som, samozrejme, hneď medzi prvými písala o pocitoch ľudí z konca, čiže som videla, ako seriál, ktorý chodil niekoľko rokov a mal niekoľko sérií a desiatky častí, skončil. Úprimne, už len z dôvodu konca by som ten seriál už viac asi nepozerala.


A týmto siahodlhým opisom som len chcela povedať, že staré známe "Všetkého veľa škodí." sa zas a znova potvrdilo. Viem totižto, že podobný názor na boom zvaný Game of Thrones malo veľké množstvo iných ľudí, nielen ja.

Dopredu však hovorím, seriál nehejtujem ani nič podobné. Jediné o čo mi ide je, že mnohé veci, ktoré sú všade, majú na mňa často negatívny a zlý účinok.

Mimochodom, čo hovoríte na túto blúzku od Bonprix? Podľa mňa je úúúúúžasnáá. Tie rukávy, wau! Ktorá kombinácia sa vám páči viac? :) 

7 komentárov :

 1. Bluzka je krásna. Viac sa mi páči asi s kockovanými nohavicami, je tam taký lepší konrast a vyzerá to pekne.
  Čo sa týka Game of Thrones - nikdy som nesledovala a pravdepodobne ani nebudem. Seriály už nesledujem. Vo volnom čase radšej pišem blog, alebo čítam knihy :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Love the outfits! How did you pull this off I mean it's hard to dress up with this GOT-like blouse. Nice! It looks good on you ^^,

  beyond beneath

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tá blúzka je vážne nádherná, aj ja som sa na ňu už pozerala. A čo sa týka GOT, tak ja s tebou zdieľam úplne rovnaký názor. Môj priateľ to miluje, ale ja som seriál stále nevidela a asi to nemám ani v pláne práve kvôli tomu ošiaľu, čo okolo neho bol.

  xxAlexandra z MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť
 4. To docela chápu, všeho čeho je moc svým způsobem škodí :) Blůzka je pěkná.

  Somethingbykta

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Great outfits dear!
  Have a good day <3

  https://softcutieblog.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť