SOCIAL MEDIA

srdce ženy 2023

16. decembra 2022

 Ahojte!

Dnes mám pre vás recenziu na krááásny diár, ktorý používam už niekoľko rokov po sebe. Je ním Srdce ženy od I Can Academy, o ktorom hovorím každý rok, že je krajší, no tento rok je naozaj najkrajší. Veď sa len pozrite:

Srdce ženy je krásny diár, ktorý je ako stvorený pre ženy. Poskytuje totižto stránky napríklad s menštruačným kalendárikom alebo informácie o tom, ako na nás pôsobia jednotlivé dni (či už v menštruačnom cykle alebo podľa luny). Ja som osobne tieto veci pred dvomi rokmi s týmto diárom pravidelne sledovala. Bolo zaujímavé vidieť, ako všetko okolo nás dokáže ovplyvniť naše rozhodnutie alebo našu náladu.

Na začiatku máte vždy napísané, ako diár používať. Nemusíte sa tak báť, že by ste nevedeli, čo kde zapisovať. Nechýbajú ani štyri záložky, ktoré ja osobne vždy často využívam. Jednu mávam vždy na aktuálnom týždni, ďalšiu na poznámkach a dve posledné som presúvala podľa potreby. Diár má ako mesačné, tak aj týždenné plánovanie. Na všetko máte dostatok miesta. Každý deň má jeden stĺpec a je označený hodinami. Jednotlivé veci si tak môžete naplánovať presne, podľa času. Nikdy sa tak nestane, že by ste na niečo zabudli.

Samozrejmosťou sú taktiež mesačné úlohy, ktoré vám pomôžu zostať motivovanými. Dosť pomáhajú, pretože zlepšujú zvyky. Ja som osobne z takýchto mesačných výziev alebo jednotlivých motivačných výrokov vždy nadšená. Keď však už hovoríme o výrokoch, každý týždeň sa môžete na nejaký tešiť. Aj tento výrok pomáha k motivácií.

Pri každom dni máte menný kalendár a vďačnosť, kam si napíšete, za čo ste boli počas daného dňa vďační. Ja osobne už niekoľko rokov dodržujem taký zvyk, že si vždy poviem tri alebo štyri veci, ktoré sa mi v ten deň podarili, a za ktoré som vďačná. 

Tento zvyk dokáže motivovať a zlepšiť celý deň. Verte mi, aj keď sa to zdá ako maličkosť, opak je pravdou. Je potrebné samých seba potešiť a pochváliť. 

Zo zadnej časti diára máte veľa miesta na poznámky. Mne vždy vystačilo celý rok. Nechýba miesto na knihy a filmy, tipy na výlety alebo obľúbené citáty. 


Tento diár patrí medzi tie najkrajšie a najlepšie, ktoré na trhu nájdete. Je ženský, orientuje sa hlavne na vnútorný pokoj a motiváciu. Je ako stvorený pre ženu, ktorá vie, čo od života chce.

A verte mi, pomôže vám v tom, aby ste to dosiahli :) 

Zverejnenie komentára