SOCIAL MEDIA

bath products

9. januára 2022

 Ahojte!

Prvá recenzia v roku 2022 sa bude orientovať na produkty, ktoré mi z ElNino.sk prišli ešte v decembri, a ktoré som pilne testovala. Veľmi som sa z nich tešila, pretože išlo o balíček plný produktov od značky Knepp, ktorú som doteraz nepoznala. Som však úprimne rada, že sa to zmenilo, pretože s výrobkami som bola viac ako spokojná. Poďme sa na ne pozrieť.

Prvým kúskom bola soľ do kúpeľa. Priznám sa, že soľ často nevyužívam a preferujem skôr penu, no musím povedať, že po vyskúšaní tejto soli pravdepodobne zmením svoj názor. Dôvod je nielen ten, že soľ má množstvo skvelých účinkov na telo, ale tiež fakt, že produkt od Kneipp nádherne vonia a upokojuje.


Poďme si však povedať trochu viac o jej výhodách, pretože vôňa je síce skvelá, no nie je hlavným dôvodom, prečo by ste výrobku mali dať šancu. K hlavným benefitom sa radia:

 • zvlhčuje pokožku 
 • znižuje stres 
 • pomáha nespavosti 
 • poskytuje dôležité liečivé vlastnosti (napríklad dopĺňa elektrolyty v lete a podporuje imunitu)
 • upokojuje bolesť
A množstvo ďalšieho.

Ak teda premýšľate, že by ste nejakej soli dali šancu, rozhodne stavte práve na túto. Ja som ju mala v prevedení eukalyptus, no na ElNino.sk som našla aj levanduľu a višňu. Cena je výborná, balenie veľké a vydrží vám veľmi dlho (a to aj pri pravidelnom používaní). A len si to predstavte, ako sa po dlhom dni v práci dostanete do tepla domova, napustíte vaňu, dáte trochu soli a užijete si malý wellness. Existuje niečo lepšie?


Druhým produktom v balíčku bol olej do kúpeľa. Podobný produkt som nikdy nemala. Ako som spomenula, bola som vždy milovníčkou peny a iné možnosti som nejako neskúmala. Som však rada, že sa to zmenilo, pretože olej vonia skutočne nádherne. V tomto prípade ide o levanduľu, ktorá má upokojujúce a relaxačné účinky. Páči sa nielen mne, ale aj mamine, ktorá je milovníčkou tejto fialovej rastlinky.

K najväčším výhodám oleja do kúpeľa sa radia:
 • uvoľňuje svaly 
 • upokojuje 
 • poskytuje relaxačný účinok 
 • zlepšuje náladu
A množstvo ďalšieho.

Olej sa vo vode veľmi jednoducho rozpustí a cítiť ho po celej kúpeľni. Vydrží takisto dlho, pretože do vody stačí naliať skutočne len veľmi malé množstvo.

Tretím výrobkom bol balzam na pery. K balzamom vám poviem menší príbeh. Suchá pokožka je u mňa veľkou kapitolou samou o sebe. Bohužiaľ, spájajú sa s ňou aj suché pery. Okrem dostatočného pitného režimu sa ich reto snažím zvlhčovať balzamom na pery. Vyskúšala som ich naozaj veľa, no nie všetky sú kvalitné a dobré. Nehovoriac o tom, že odkedy som si ich dala zväčšiť, mi vyhovuje ešte menej produktov. Keď som v balíčku objavila balzam, bola som zvedavá, aké výsledky prinesie.


Jeho veľkou výhodou je, že nie je príliš tuhý, takže sa po perách veľmi jemne kĺže a hneď ich hydratuje. Nevytvára nepríjemný povlak, ktorý by ste si museli dávať dole napríklad servítkou. Plus, náááádherne vonia. Milujem vanilku, takže to bola okamžitá láska. Ide tak o jeden z mála balzamov, ktoré mi skutočne sadli a sú dobré. 

Posledným produktom je sheet mask. Tieto masky mám najradšej, pretože sú veľmi praktické – pleť po nich nemusíte nijako špeciálne čistiť (ako napríklad po clay mask) a po použití ich vyhodíte. Nikde vám nezaberajú miesto a sú skvelé aj na cestovanie. Ja som skäšala Chill Out masku, ktorá je určená na upokojenie pleti a jej hydratovanie. Krásne voňala a zanechala mi veľmi príjemnú pokožku. Ak teda hľadáte nejakú kvalitnú a dobrú masku, rozhodne siahnite po tejto.

Ja som teda zo značky Kneipp veľmi príjemne prekvapená a určite sa dostala na zoznam mojich obľúbených.

Plus, netreba zabúdať ani na to, že všetky produkty sú cruelty free a vegan!

3 komentáre :

 1. These products look absolutely wonderful! Thank you so much for sharing <3
  the creation of beauty is art.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Skvělé produkty, ať ti dělají radost! :) Tu sůl do koupele bych brala hned. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Moc krásné produkty ti přišly. Taky teď zkouším tuhle kosmetickou značku. :-)
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť