SOCIAL MEDIA

quotes

21. januára 2018
Milujem citáty. Na We Heart It ich mám v záložke naozaj veľmi veľa. Práve krásne citáty, ktoré sú plné emócií a odkážu presne opísať pocit, ktorý práve prežívam, milujem. Dnes mám pre vás pár citátov, ktoré mám najradšej a rada by som sa s nimi podelila."Don't be a girl with just a pretty face. Be the woman with everything - beauty, brains and money. Be the successful and independent woman that these girls can't mess with, and these boys can't thouch." 
Niektoré citáty sú dlhšie, iné zas kratšie, no vo všetkých, ktoré tu spomeniem, a ktoré mám uložené, sa vždy viem nájsť. Sú to také citáty, ktoré ma spravia silnejšou, uvedomím si svoju hodnotu alebo len sa v nich jednoducho nájdem a to mi stačí.

"As soon as you stop wanting something, you get it." - Andy Warhol

Niektoré citáty sú od známych osobností a niektoré sú od neznámych ľudí, ktorí svoje mená pod citátom nezanechali. Oba citáty však dokážu vždy veľmi dobre pomôcť.

"We often want it so badly that we ruin it before it begins. Overthinking. Fantasizing. Imagining. Expecting. Worrying. Doubting. Just let it naturally evolve." 

"You meet thousand of people and none of them really touch you. Then you meet one person and your life is changed forever."

"The women with the highest walls, have the deepest love."

"If it comes - let it. If it goes - let it."

"My mom once said: Going back to an old relationship is like reading your favorite book and expecting a different ending to happen." 

"If you have someone that still texts you when you haven't replied for hours, watches you give other people attention while you ignore them, or even just handles all the bullshits you throw at them and is still them, you need to knock some sense into yourself, tell them thank you and I love you, and never let them go cause someone like that is hard to find in this shitty ass world." 

A nakoniec môj najobľúbenejší citát, ktorý čítam veľmi rada stále dookola:

"Life is kind of like a party. You invite a lot of people. Some leave early, some stay all night, some laugh with you, some laugh at you and some show up really late. But in the end, after the fun, there are a few who stay to help you clean up the mess. And most of the time, they aren't even the ones who made the mess. These people are your true friends in life." 
A aké sú vaše obľúbené citáty? :)

14 komentárov :

 1. Môj najobľúbenejší citát, hoci skôr aforizmus je "Najväčším nešťastím Dona Quijota nebola jeho fantázia, ale Sancho Panza" ♥ Za mňa absolútne najkrajší, možno preto, lebo ako idealista som sa v ňom absolútne našla. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ten som ešte nikdy nepočula, ale fakt je krásny :)

   Odstrániť
 2. Aj ja mám rada citáty, len nie anglické, lebo m veľmi nerozumiem :D, ale šaty ti veľmi pristanú :)
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Citáty dokáží krásně člověka zvednout ze židle a přimět ho něco dělat. Hned ten první je velmi inspirativní :)

  www.thewaybya.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja som rovnakým fanatikom na citáty - vyhľadávam ich, či už na rozličných sociálnych sietiach a aplikáciach alebo v knihách. Správne zvolené slová vedia vždy tak trocha pootvoriť oči, postrčiť dopredu a niečo v nás aj zanechať. Citáty, ktoré si zvolila do tohto článku sú skutočne silné a chápem, prečo patria medzi tvoje obľubované. Šaty sú taktiež veľmi pekné. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Já naprosto miluju citáty, vždycky mi dokáží dodat inspiraci a nakopnout :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Mám taky moc ráda citáty. Většinou když nějaký fajn najdu, vyfotím si ho na tel a pak zpětně projíždím :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Skvělé citáty, taky to tak s nimi mám. Vždycky čas od času si procházím Pinterest a čekám, jaký citát na mě vyskočí a zase mě "posune" trochu dál. :)
  Kout světa

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Super citáty a úplně chápu proč je ten poslední tvůj oblíbený :-)
  https://thevelife.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť