19. júla 2018

quotes

To, že mám rada citáty už určite viete. Bolo tu niekoľko článkov s mojimi obľúbenými, ktoré som vám tu napísala. Dnes mám pre vás ďalšie, ktoré som si uložila a nazbierala, a ktoré vám sem chcem napísať.
Citáty ma totižto vždy sprevádzali aj v tom najhoršom a aj v tom dobrom období. Práve preto si ich veľmi rada čítam a inšpirujem sa nimi.
"Nikdy nebudem ľutovať to, že som stretla niektorých ľudí, aj keď mi ublížili. Pomohli mi stať sa lepším človekom. Jediné, čo občas ľutujem je, že som im dávala dookola nové šance spôsobovať mi stále nové a nové rany. Preto, ak mi ublížiš, nečuduj sa, že bez slova odídem. Už totiž až príliš dobre viem, ako to chodí.. "

"If you miss a bus you don't go and chase it. You'll sit and wait for the next one. So why chase after a boy who's not worth it and wait for the right one to come who's going to make you happy?" 

 "We revisit old feelings for the same reason we re-read books - comfort in words familiar even though we know the endings."

"And that's why I held onto the memories. Because they stayed ... even when you left."

"Everything passes. Everything changes. Just do what you think you should do." - Bob Dylan

"One day you will wake up and there won't be any more time to do the things you've always wanted to do. Do it now." - Paulo Coelho 

"Life becomes more meaningful when you realize the simple facts that you'll never get the same moment twice."   

3 komentáre so far

  1. tiež mám veľmi rada citáty, super výber <3

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Krásné citáty, taky mám ráda citáty, hlavně ty z malého prince :)
    MyGoldenMind

    OdpovedaťOdstrániť

The Colorful Thoughts © . Template by JiveHype.co.
Posts RSS . Comments RSS