Používa službu Blogger.

favorite shirt

3. marca 2018

12 komentárov :
Mám niekoľko obľúbených značiek, na ktoré vždy stavím, keď si potrebujem kúpiť nové oblečenie. Existuje však aj jedna značka, na ktorú stavím vtedy, keď chcem niečo kvalitné, pohodlné, elegantné a niečo, čo mi vydrží aj niekoľko rokov. Bonprix je presne tá značka, o ktorej hovorím. Doma mám od nej niekoľko kúskov oblečenia, na ktoré vždy siahnem, keď sa potrebujem nielen pekne, ale aj pohodlne obliecť.

Niekoľkokrát ste mohli na blogu vidieť outfity, v ktorých som mala oblečenie na sebe. Tentokrát to bude zas outfit s jedným kúskom, a presnejšie je to táto čierna blúzka s malými detailami. Zamilovala som sa do nej na prvý pohľad a to nie je všetko. Okamžite som si zamilovala aj materiál, z ktorého je vyrobená. Keď som si ju naposledy vzala do školy, každý mi ju chválil a ja som sa cítila doslova ako v nejakom pyžame, pretože je tak mäkká a príjemná na dotyk. Odkedy mi prišla, mala som ju na sebe už niekoľkokrát, pretože sa dá skombinovať k naozaj všetkému.

Okrem toho, že ju rada nosím k rifliam, veľmi dobre sa hodí napríklad aj k sukni. Páči sa mi aj strih, ktorý nie je príliš široký, ani príliš úzky a človek sa v oblečení potom cíti dobre.
Myslím si, že oblečenie by malo spĺňať dve podmienky: malo by vyzerať dobre a takisto by malo byť pohodlné. Ak sa v niečom necítim dobre, nemôžem sa uvoľniť a potom som celý čas nervózna. Takéto oblečenie potom skoro vôbec nenosím a mám ho zbytočne doma. A práve preto vždy rada stavím na niečo pekné a pohodlné, ako napríklad na túto blúzku :)

A čo vy? Máte radi značku Bonprix? :)

Fashion blogger, book and food lover, copywriter. Hope you like this post :)

12 komentárov :

 1. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. tá blúzka sa ti naozaj hodí, ani sa nečudujem že je tvoja obľúbená ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Košile je krásná a originální, moc se mi líbí :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Já musím říct, že mám s Bonprixem bohužel špatné zkušenosti - oblečení vždycky vypadalo v reálu dost jinak než v katalogu a vůbec mi u nich nesedí velikosti... A je to škoda, protože některé kousky u nich vypadají vážně skvěle! Třeba jako tvá košile - je nádherná <33

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Love that shirt! it looks beautiful on you

  www.blossomikebana.com

  OdpovedaťOdstrániť