SOCIAL MEDIA

something about me

13. februára 2018
Určite ste si mohli všimnúť aj vy to, že na Instagrame je teraz "populárne" pridávať do Instastories 5 faktov o sebe. Ja som bola niekoľkokrát označená na to, aby som napísala niečo o sebe, no nejako som sa k tomu nepripojila. Napadlo ma však, že pár faktov, ktoré o mne asi moc ľudí nevie, môžem napísať takto do článku.

Dlho som uvažovala, čo by som vlastne napísala, pretože mnohokrát si myslím, že na mne nie je nič také zaujímavé. Je to možno srandovné, pretože vždy si stojím za tým, že každý človek je jedinečný a každý človek má na sebe niečo zaujímavé. No keď príde rad na to, aby som začala hovoriť niečo o sebe, niekedy nedokážem povedať nič. Práve to je možno aj dôvod, prečo mi tento článok trvalo tak dlho napísať a písala som ho zopár dní, kým ma napadlo niečo, čo by som doň mohla pridať.1. Mnoho ľudí nevie, čo vlastne robím a úprimne, niektorí ľudia si myslia, že nepracujem vôbec a že len sedím doma na zadku. Vždy sa však na tom zasmejem, pretože občas neviem, čo mám prvé robiť a určite doma len tak nesedím a nepozerám filmy. Okrem toho, že píšem blog, tak píšem ďalšie množstvo článkov pre iné web stránky a pracujem aj ako social media manager, čiže spravujem sociálne siete viacerých (aj známych) e-shopov alebo stránok.
Síce nemám prácu ako väčšina ľudí, že by som pracovala niekoľko hodín v nejakej kancelárií alebo v nejakej kaviarni/reštaurácií/hoteli, mám toho občas vyše hlavy. A práve práca, ktorú robíte z domu má nevýhodu najmä v tom, že nad ňou neustále uvažujete. A ja som ešte ten typ človeka, ktorý by dokázal pracovať aj 20 hodín vkuse, ak by som si nejako efektívne nerozložila čas.
Takže áno, aj ja pracujem a nemám až tak veľa voľného času, ako si niektorí myslia.

2. Milujem spoločnosť ľudí, ktorí sú mi blízki, rada s nimi chodím von, niekam na kávu alebo len tak do mesta, no som dosť introvert. Nehovorím teraz, že som neustále zatvorená doma a nikam si nevyjdem, práve naopak, čím som staršia, tým viac cítim potrebu socializovať sa, no viem, že po dlhšom čase vo veľkom kolektíve ľudí si potrebujem na chvíľku vydýchnuť, niekde v tichu.

3. Zbožňujem knihy. Myslím si, že to vie o mne viacero ľudí. Dokážem čítať aj celý deň.
4. Veľmi veľa ľudí si o mne myslí, že som pokojný a tichý človek, až kým ma lepšie nespoznajú. V skutočnosti som totižto úplne iná. A dosť stresujem :D

5. Milujem sukne a šaty. Rifle mám celkom rada, no ak by som si mala vybrať, určite si vyberiem sukňu.

6. Celý svoj život som mala dlhé vlasy, ktoré som milovala. Až nedávno som zistila, že krátke mi vyhovujú omnoho viac a milujem ich omnoho viac ako tie dlhé.

7. Keď som v strese, nedokážem nič zjesť. A to nielen niekoľko hodín, ale aj niekoľko dní. V pohode dokážem aj týždeň fungovať na káve (a to viem toho naozaj veľa o zdravom stravovaní, cvičení a viem, že to nie je dobré, ale vtedy to jednoducho nejde).

8. Nikdy som nemala gélové alebo nejaké umelé nechty. Vždy, keď som chcela dlhé nechty, nechala som si narásť svoje. Dôvod je asi ten, že som doteraz nenašla žiadny dobrý salón či človeka, ktorému by som nechala urobiť si nechty. Plus, nechcelo by sa mi chodiť každý mesiac na dorábanie.

9. Veľmi dlho som nevedela, čo chcem v živote robiť. Zistila som to až niekedy na konci tretieho ročníka na strednej škole.

10. Myslím si, že som celkom dobrá v dávaní rád ostatným (aspoň mi to vždy hovoria :D), no sebe často neviem vôbec pomôcť. Dokážem sa zvnútra zožierať takými maličkosťami, ktoré ma pomaly ničia, no niekedy sa ich neviem zbaviť.

11. Som veľmi citlivý človek. Nemýľte si to však s nejakou citlivkou. Nie som žiadna slabota, no myslím to tak, že keď mám niekoho rada alebo keď niekoho ľúbim, je to veľmi silné, úprimné a čisté. Často práve kvôli tomuto prežívam niektoré veci omnoho horšie, ako ostatní ľudia.

12. Neznášam zmeny. V minulosti to bolo horšie, no aj tak s tým často bojujem. Som človek, ktorý rád skúša všeličo nové, no keď príde na nejakú veľkú zmenu, často to prežívam omnoho viac. Tými veľkými zmenami je napríklad zmena prostredia, skončenie nejakého životného úseku, či podobné veci.

Takže to by bolo takých 12 faktov o mne, o ktorých moc veľa ľudí nevie. Našli ste sa v niečom? :)

5 komentárov :

 1. zaujímavý článok...mám rada, keď si o blogerkách môžem prečítať takéto osobnejšie informácie :)
  MakeupbyVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 2. K R Á S N É!!! Fakt se mi moc líbí... Na podobné šaty ted čekám z manzara.cz ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Moc zajímavý článek, v něčem se také vidím, ale například se změnami to mám naopak - mám ráda, když je něco jinak, není to stereotypní nebo když se konečně stane něco, na co tak dlouho čekám. :)
  Kout světa

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Je docela dobrý kontrast mezí tím, že nemáš ráda změny a pak i ostříháš vlasy. Chtělo to určitě trochu odvahy :) Vidím se v tom 1. bodu asi nejvíc. Lidé si myslí, že nepracuji, přitom to tak není. Je na každém, jak pracuje.

  TheWayByA

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tyhle články miluju :) A teda žít jenom o kávě bez jídla, to seš dobrá :DDD Doufám, že nemáš ty stresové situace tak často :P

  OdpovedaťOdstrániť